UA RU
(0800) 355 222
Консультація менеджерів
(0800) 355 222 (044) 350 5500 (067) 353 06 00 (Telegram)
Графік роботи
Пн-Пт - з 9 до 20 год
Сб-Нд - з 9 до 18 год
Напишіть нам
[email protected]
Увійти
Новий клієнт? Розпочни тут

Всього:

0 грн

Безкоштовна онлайн-консультація ветеринара

Хочете допомогти вашому домашньому вихованцю почуватися здоровим, енергійним і повним сил? Можливо, йому потрібно набрати чи скинути вагу? Чи є хронічні захворювання, тому виникають проблеми з вибором корму? У таких випадках краще не "гуглити" симптоми, а проконсультуватися з фахівцями не виходячи з дому!

На нашому сайті запущено нову опцію "Безкоштовна консультація ветеринара" - швидкий і простий спосіб вирішити проблеми, пов'язані з нормами раціону харчування, отримати рекомендації щодо вибору корму, стану зубів, шерсті та очей, а також загального самопочуття тварини. Отримати індивідуальну консультацію можна протягом години.

Якщо у тварини серйозне хронічне захворювання, перелом або різко погіршується самопочуття - краще звернутися на очну консультацію!

Отримати консультацію ветеринара можна наступними способами:

  • Зателефонувати нам та залишити заявку
  • Написати нам в соціальних мережах Instagram та Facebook
  • Написати нам у Viber або Telegram

Як онлайн-консультація може допомогти моєму вихованцю?

Власники собак і котів, завдяки доступності високоякісної ветеринарної допомоги та правильному годуванню тварин, можуть запобігти частим проблемам зі здоров'ям своїх улюбленців.

Крім професійних порад, щодо самопочуття пухнастого друга, можна звернутися за порадою з харчування та контролю ваги вихованця. Адже добре збалансована дієта допоможе запобігти ожиріння та хворобам, пов'язаним з надмірною вагою, а також допоможе йому впоратися з вже наявними хворобами та харчовою алергією. Адже фахівець дає дієтичні рекомендації, засновані на поточних принципах медичного управління та харчових уподобань тварини, пропонує вибір, спираючись на сучасну наукову літературу та клінічний досвід.