UA RU
(0800) 355 222
Консультація менеджерів
(0800) 355 222 (044) 350 5500 (067) 353 06 00 (Telegram)
Графік роботи
Пн-Пт - з 9 до 20 год
Сб-Нд - з 9 до 18 год
Напишіть нам
[email protected]
Увійти
Новий клієнт? Розпочни тут

Всього:

0 грн

Обмін та повернення

Політика повернення та обміну

Коли трапилася будь-яка помилка з нашого боку

Ми твердо переконані, що ваше замовлення щоразу має бути ідеальним. Ми щосили намагаємося мінімізувати кількість помилок, постійно покращуємо операційні і технологічні процеси, але, на жаль, не застраховані від помилок, які залежать від людського фактору. У разі, якщо ми помилилися - привезли вам неякісний товар або товар із поганим терміном, не додали щось у замовлення або ж помилилися інакше - ми за власний рахунок виправимо нашу помилку (обміняємо товар або повернемо гроші) якнайшвидше. Повідомити про помилку можна написавши на пошту або зателефонувавши у контакт-центр.

    Коли помилки з нашого боку не було, а вам просто не підходить доставлений товар

    У таких випадках ми не можемо пообіцяти, що зробимо повернення, але обов'язково намагатимемося знайти рішення, яке влаштує всіх.

    Якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням, ви маєте право на повернення товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Відповідно до Закону ви можете повернути товар при дотриманні наступних умов:

  • Товар не використовувався;
  • Збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;
  • Збережено розрахунковий документ з датою продажу
  • До повернення та обміну не приймається товар належної якості, який був придбаний за спеціальними цінами, при проведенні акцій та/або розпродажів.


У разі, якщо ж товар був у користуванні, кожен випадок розглядається індивідуально.

У таких випадках ми не можемо пообіцяти, що зробимо повернення, але обов'язково намагатимемося знайти рішення, яке влаштує всіх. Повернення коштів або перевідправка товару можлива ЛИШЕ після отримання та огляду повернення. Врахуйте, що кошти зараховуються покупцю на картку через 72 години з моменту оформлення повернення коштів. *Обов'язково перевіряйте товар відразу на відділенні Нова Пошта або при доставці кур'єром!