UA RU
(0800) 355 222
Консультація менеджерів
(0800) 355 222 (044) 350 5500 (067) 353 06 00 (Telegram)
Графік роботи
Пн-Пт - з 9 до 20 год
Сб-Нд - з 9 до 18 год
Напишіть нам
[email protected]
Увійти
Новий клієнт? Розпочни тут

Всього:

0 грн

Royal Canin Babycat Milk - повноцінний замінник молока для кошенят

Код товару: 308027427
Вік: Для кошенят
Клас продукту: Супер преміум
Країна: Франція, Польща
Повноцінний замінник молока для кошенят від народження та до відлучення (близько 2-х місяців). Для стабільного, гармонійного зростання котеняти, склад Babycat milk максимально наближений до складу котячого молока, з високим змістів білка та енергії.
Безкоштовна доставка від 899 грн.
300 гр
937.50 грн
3 125 грн за 1 кг

Характеристики

Бренд: Royal Canin
Вік: Для кошенят
Вага упаковки: До 1 кг, Від 1 кг до 5 кг
Країна: Франція, Польща
Клас продукту: Супер преміум

Опис

Royal Canin Babycat Milk - повноцінний замінник молока кішки для кошенят від народження до відлучення.

Ваше кошеня – не дорослий кіт. Кошенята потребують спеціального харчування. Чи годують дитину так само як дорослу людину? Очевидно, що ні. Діти мають чутливу травну систему, маленькі щелепи, у них немає зубів, тому вони, наприклад, не можуть відкусити яблуко. Ці факти полегшують розуміння того, чому кошенятам також потрібен не такий корм, як дорослим котам.

Якщо кошеня не може отримувати материнське молоко (у приплоді багато кошенят, у матері не вистачає молока тощо), необхідно використовувати замінник, за можливості близький за своїми властивостями до молока кішки.

Склад Babycat Milk максимально наближений до складу молока кішки. Комплекс антиоксидантів (вітаміни Е та С, лютеїн, таурин) та маннанолігосахариди підтримують імунну систему кошеняти, яка розвивається. Замінник молока кішки повинен:

 1. Відповідати можливостям травної системи маленького кошеняти, яка важко сприймає надмірну кількість лактози (молочного цукру). Коров’яче молоко не підходить кошеняті як замінник материнського молока!
 2. Бути достатньо калорійним, щоб забезпечити швидкий і регулярний набір ваги (10 г на день). Щоб слідкувати за темпами росту кошеняти, варто зважувати його щодня.
 3. Забезпечити розвиток і роботу організму кошеняти (нервової системи, зору, серця тощо)
 • Гармонійний ріст - для стійкого, гармонійного росту склад BABYCAT MILK максимально наближений до складу молока кішки.
 • Здоров'я травної системи - Babycat Milk містить ретельно дібрані високозасвоювані білки, а також лактозу у кількості, що наближена до її вмісту в молоці кішки. Склад замінника молока відповідає особливостям травної системи кошеняти, оскільки цей продукт не містить крохмалю (у кошенят не виробляється достатньо ферменту для розщеплення крохмалю). Кишкова флора кошеняти розвивається поступово впродовж декількох тижнів. Додавання пребіотиків (ФОС) сприяє підтриманню здоров'я травної системи.
 • Розчинне молоко - завдяки своїй ексклюзивній формулі, BABYCAT MILK миттєво і повністю розчиняється, без осаду, утворюючи однорідну рідину (див.вказівки із приготування).
 • ДГК - нервова система кошеняти продовжує розвиватися і після народження. ДГК, що міститься в натуральному молоці кішки, підтримує розвиток когнітивної функції. 

Упаковка замінника молока містить:

 • 3 пакетики сухого молока по 100 г кожен із контролем атмосфери, завдяки чому смакові та поживні властивості зберігаються тривалий час;
 • пляшечку з позначками та соски з готовими отворами трьох різних діаметрів;
 • мірну ложку для точного дозування;
 • докладну інструкцію.

Інгредієнти

Молочний концентрат, молочні жири, рафінована пальмова олія (зі стійких джерел), сироватковий протеїн, рафінована соєва олія, рафінована кокосова олія,мінеральні речовини, фруктоолiгосахариди (0,5%), риб’ячий жир (джерело ДГК), олії грибів (джерело арахідонової кислоти).

Годування

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

Співвідношення інгредієнтів: 1 частина сухого молока на 2 частини води. Щоб відміряти необхідну кількість сухого молока, використовуйте мірну ложку, яка входить до складу упаковки. Орієнтуйтеся на добовий раціон, зазначений на упаковці продукту.

1. Налийте до необхідної  позначки у пляшечку, яка входить до складу упаковки, чисту питну воду, нагріту до 50 °С, із низькою концентрацією неорганічних речовин;

2. Додайте відповідну кількість сухого молока;

3. Закрийте пляшечку та перемішайте вміст коловими рухами до отримання однорідної маси.

4. Зачекайте поки вміст пляшечки охолоне. Перевірте температуру молока на внутрішній стороні зап’ястка.

Важливо! Готове молоко слід використати впродовж 1 години. Ніколи не використовуйте для наступного годування залишки готової порції. Не розігрівайте готове молоко в мікрохвильовій печі.

Всього відгуків 0

Ще ніхто не залишив відгук, будь першим!
Лишити відгук

Всього питань 0

Ще ніхто не залишив запитання, будь першим...
Задати питання