UA RU
(0800) 355 222
Консультація менеджерів
(0800) 355 222 (044) 350 5500 (067) 353 06 00 (Telegram)
Графік роботи
Пн-Пт - з 9 до 20 год
Сб-Нд - з 9 до 18 год
Напишіть нам
[email protected]
Увійти
Новий клієнт? Розпочни тут

Всього:

0 грн

Royal Canin Babydog milk - замінник молока для цуценят

Код товару: 869161068
Бренд: Royal Canin
Країна: Франція, Польща
Замінник молока для цуценят від народження та до відлучення (близько 3-х тижнів). Для стабільного, гармонійного зростання цуценяти, склад Babydog milk максимально наближений до складу молока собаки, з високим змістів білка та енергії.
Безкоштовна доставка від 899 грн.
2 кг
2875 грн
-15% 2 443.75 грн
1 221.88 грн за 1 кг

Характеристики

Бренд: Royal Canin
Вік: Для цуценят
Країна: Франція, Польща
Клас продукту: Супер преміум
Вага упаковки: Від 1 кг до 5 кг

Опис

Royal Canin Babydog Milk - Повноцінний замінник молока для цуценят від народження до відлучення - 1 фаза росту.

 • Ваше цуценя - не дорослий собака, цуценятам потрібне особливе харчування. Чи годують дитину так само як дорослу людину?
 • Очевидно, що ні. Діти мають чутливу травну систему, маленькі щелепи, у них немає зубів, тому вони, наприклад, не можуть відкусити яблуко. Ці факти полегшують розуміння того, чому цуценятам також потрібен не такий корм, як дорослим собакам. Раціон у період росту відіграє ключову роль у майбутній морфології та здоров'ї цуценяти.

Якщо цуценя не може отримати материнське молоко (у приплоді багато цуценят, у матері не вистачає молока тощо), необхідно використовувати замінник, за можливості близький за своїми властивостями до молока суки. Замінник молока повинен:

 1. Відповідати можливостям травної системи маленького цуценяти, яка важко сприймає надмірну кількість лактози (молочного цукру). Коров’яче молоко не підходить для цуценяти як замінник материнського молока!
 2. Бути достатньо калорійним, щоб забезпечити швидкий і регулярний набір ваги . Щоб слідкувати за темпами росту цуценяти, варто зважувати його щодня.
 3. Забезпечити розвиток і роботу організму цуценяти (нервової системи, зору, серця тощо)
 • Гармонійний ріст – Для стійкого, гармонійного росту склад Babydog milk максимально наближений до складу молока суки.
 • Здоров'я травної системи – Babydog milk містить ретельно дібрані високозасвоювані білки, а також лактозу у кількості, що наближена до її вмісту в материнському молоці. Babydog milk підходить для травної системи цуценяти, оскільки не містить крохмалю (у цуценят не виробляється достатньо ферменту для розщеплення крохмалю). Кишкова флора цуценяти розвивається поступово впродовж декількох тижнів. Додавання пребіотиків (ФОС) сприяє підтриманню здоров'я травної системи.
 • Розчинне молоко – Завдяки своїй ексклюзивній формулі, Babydog milk миттєво і повністю розчиняється, без осаду, утворюючи однорідну рідину (див.вказівки із приготування).
 • Збагачений дгк – Нервова система цуценяти продовжує розвиватися і після народження. ДГК, що міститься в натуральному молоці суки, підтримує розвиток когнітивної функції. Роль DHA має дуже важливе значення для розвитку мозку цуценяти в період від народження до фізіологічної зрілості. Поки цуценя годує мати, його організм може синтезувати певну кількість DHA, але цього недостатньо, якщо бракує материнського молока. Сама природа подбала про те, щоб молоко собаки містило таку незамінну жирну кислоту, як DHA, і в свою чергу, формула продукту BABYDOG MILK максимально до нього наближена.

Упаковка замінника молока містить:

 • 4 пакетики розчинного сухого молока по 100 г кожен із контролем атмосфери, завдяки чому смакові та поживні властивості зберігаються тривалий час;
 •  пляшечку з позначками та широким отвором, що полегшує її миття та приготування молока;
 • 3 соски різного розміру та з різними отворами;
 • мірну ложку для точного дозування;
 • докладну інструкцію.

 

Інгредієнти

Молочний концентрат, молочні жири, рафінована пальмова олія (зі стійких джерел), сироватковий протеїн, рафінована соєва олія, рафінована кокосова олія,мінеральні речовини, фруктоолiгосахариди (0,5%), риб’ячий жир (джерело ДГК), олії грибів (джерело арахідонової кислоти).

Годування

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

Співвідношення інгредієнтів: 1 частина сухого молока на 2 частини води. Щоб відміряти необхідну кількість сухого молока, використовуйте мірну ложку, яка входить до складу упаковки. Орієнтуйтеся на добовий раціон, зазначений на упаковці продукту.

1. Налийте до необхідної  позначки у пляшечку, яка входить до складу упаковки, чисту питну воду, нагріту до 50 °С, із низькою концентрацією неорганічних речовин;

2. Додайте відповідну кількість сухого молока;

3. Закрийте пляшечку та перемішайте вміст коловими рухами до отримання однорідної маси.

4. Зачекайте поки вміст пляшечки охолоне. Перевірте температуру молока на внутрішній стороні зап’ястка.

Важливо! Готове молоко слід використати протягом 1 години. Ніколи не використовуйте для наступного годування залишки готової порції. Не розігрівайте готове молоко в мікрохвильовій печі.

Всього відгуків 0

Ще ніхто не залишив відгук, будь першим!
Лишити відгук

Всього питань 0

Ще ніхто не залишив запитання, будь першим...
Задати питання