UA RU
(0800) 355 222
Консультація менеджерів
(0800) 355 222 (044) 350 5500 (067) 353 06 00 (Telegram)
Графік роботи
Пн-Пт - з 9 до 20 год
Сб-Нд - з 9 до 18 год
Напишіть нам
[email protected]
Увійти
Новий клієнт? Розпочни тут

Всього:

0 грн

Поради по дресируванню собак

Кожен господар мріє про слухняну собаку, яка поводиться добре на вулиці, в громадських місцях і чітко виконує всі команди. Щоб отримати собаку своєї мрії потрібна систематичне і послідовне дресирування.

Загальні рекомендації

Дресирування собаки - це відповідальне заняття, яке вимагає від дресирувальника не тільки спеціальних знань, а й максимум витримки, послідовності і терпіння. Але часто людина, яка починає дресирувати собаку впадає відчай і у неї з'являється гостре бажання все кинути.

Щоб таких ситуацій не виникало, радимо прислухатися до наших порад, які допоможуть довести розпочате до кінця.

 1. Дресирувати собаку повинна одна людина. Навіть якщо у вас велика сім'я всі пропонують допомогу, ввічливо відмовте і поясніть, що вихованням повинна займатися одна людина.
 2. Також це стосується зміни тренера. В процесі навчання між дресирувальником і чотирилапим другом встановлюється контакт, і цей процес зазвичай триває досить довго. Будь-яка зміна тренера призведе до втрати часу, а це загрожує погіршенням результатів тренування.
 3. Займайтеся дресируванням тільки в хорошому настрої. Весь негатив і роздратування краще залишити за межами тренувального майданчика. Собака добре відчуває ваш настрій і не зможе коректно сприймати весь процес.

Практичні поради

Кілька корисних порад допоможуть уникнути фатальних помилок в процесі дресирування і послужать основою якісного навчання собаки.

 • Будь-яка жорстокість і суворість на початковій стадії навчання може стати причиною впертості і непослуху. Постарайтеся з розумінням поставитися до вихованця і врахувати особливості психіки цуценяті, яка починає формуватися.

 • Суворо дотримуйтеся алгоритму тренування. За одне заняття відпрацьовуємо одну команду. Даємо чітку команду голосом, а після виконання заохочуємо ласощами. Кожну команду необхідно відпрацювати кілька разів і тільки тоді вимагати бездоганного її виконання від собаки.
 • Від простого до складного. Завжди починайте з простих команд, і поступово нарощуйте складність і інтенсивність тренування.
 • Не олюднюйте собаку. Вихованець не розуміє людської мови, але зате чітко вловлює емоційний стан господаря. Тому озвучуючи команди, не міняйте інтонацію, не використовуйте додаткові слова і фрази.
 • В процесі тренування дресирувальник стикається з заборонами. У роботі з ними необхідно дотримуватися послідовності і якщо ви одного разу це заборонили, ніколи не дозволяйте.
 • Будь-які ваші негативні емоції можуть стати причиною зриву на собаці. Це може порушити встановлений контакт і привести до непослуху вашого улюбленця. Перед тренуванням налаштовуйтеся тільки на позитив і успіх.
 • Правильне заохочення. Давати собаці ласощі і хвалити слід тільки в тому випадку, коли вона чітко виконала вашу команду. Теж саме потрібно робити і з похвалою. Коли ви говорите собаці слово "добре", вона повинна розуміти, що це слово схвалення.
 • Секрет успіху - в правильному озвучуванні команди. По-перше, ваш голос повинен бути рівним, а звуки чіткими. Якщо собака не підпорядковується і не виконує вказівку, повторіть фразу, але більш напористо. Монотонність команди призведе до того, що вам постійно доведеться повторювати по кілька разів одне і теж.

Хваліть вихованця і закінчуйте кожне тренування виключно на позитивній ноті. Пам'ятайте, що дресирування - це безперервний процес, в якому кожна деталь може виявитися вирішальною. А щоб ваш вихованець завжди був здоровим і повним сил, ми подбаємо про його харчування, адже тільки здорове харчування собаки, може зробити його щасливим. Вихованець буде вдячний вам за любов і турботу.

Гіпоалергенні кішки
Гіпоалергенні кішки
Читати більше
Рейтинг кормів для кастрованих і стерилізованих кішок 2023
Рейтинг кормів для кастрованих і стерилізованих кішок 2023
Читати більше
Види шампунів для собак
Види шампунів для собак
Читати більше