UA RU
(0800) 355 222
Консультація менеджерів
(0800) 355 222 (044) 350 5500 (067) 353 06 00 (Telegram)
Графік роботи
Щодня з 9 до 20 год.
Напишіть нам
[email protected]
Увійти
Новий клієнт? Розпочни тут

Всього:

0 грн

Bavaro

Вигляд сторінки:
Фільтрувати
Сортування:
Всього 4 результати

Корм Bavaro від виробника Josera — це корм для собак, виготовлений за унікальним рецептом на основі натуральних інгредієнтів найвищої якості. У лінійці представлено кілька варіантів кормів з урахуванням віку та способу життя домашньої тварини. Замовити якісне харчування для улюбленця за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Склад корму Bavaro

Сухий корм для собак Bavaro має ретельно продуманий і збалансований склад з урахуванням потреб конкретного вихованця. Харчування містить такі основні інгредієнти:

  • зернові — джерело легкодоступної енергії;
  • м’ясо та субпродукти тваринного походження — білок, що є важливим компонентом якісного корму;
  • олії та жири — необхідні жирні кислоти та енергія.

Повноцінний сухий корм для собак не містить штучних барвників, ароматизаторів чи інших шкідливих речовин. Склад кожного корму досить простий і зрозумілий. Наприклад, у складі BAVARO Task 23/9 є злаки, м’ясо, субпродукти тваринного та рослинного походження, олія, жири, мінерали.

Переваги та особливості

Кожен корм Bavaro має особливе співвідношення протеїну та жиру, що дає змогу задовольняти потреби певної групи тварин. Завдяки правильно підібраному балансу протеїну та жиру собака отримує необхідні речовини, при цьому не переїдає. Отже, у неї не з’явиться зайва вага й не підвищиться ризик виникнення супутніх захворювань.

Серед переваг кормів Bavaro — гарантована німецька якість, натуральні інгредієнти, ретельний відбір сировини, приємний смак, що подобається домашнім улюбленцям. Корм також має демократичну вартість, тож дає змогу задовольняти потребу тварини в якісному харчуванні з відносно невеликими фінансовими витратами.

Як підібрати правильний корм?

Вибрати сухий корм для собаки Bavaro досить просто, адже в лінійці представлено лише чотири продукти. Під час вибору корму потрібно орієнтуватися на вік собаки та її активність.

Ось які є варіанти кормів Bavaro:

  • Force 28/16 Power & rearing (рожевий колір) — для дорослих собак із підвищеною потребою в енергії через важкі фізичні навантаження, для цуценят із 2-го місяця життя;
  • Work 26/12 Performance & activity (синій колір) — для робочих собак із постійними інтенсивними навантаженнями;
  • Task 23/9 Easy & simple tasks (зелений колір) — для собак, у яких немає великих навантажень або які працюють не кожного дня;
  • Solid 20/8 Basic & maintenance feeding (червоний колір) — базовий корм для всіх робочих собак (підходить для собак із нормальною активністю і тварин, які вже перебувають на заслуженому відпочинку).

Замовити будь-який із цих кормів Bavaro можна в нашому інтернет-магазині з доставленням по Україні. Якщо є сумніви, який варіант вибрати, скористайтеся послугою безкоштовної онлайн-консультації ветеринара.