UA RU
(0800) 355 222
Консультація менеджерів
(0800) 355 222 (044) 350 5500 (067) 353 06 00 (Telegram)
Графік роботи
Пн-Пт - з 9 до 20 год
Сб-Нд - з 9 до 18 год
Напишіть нам
[email protected]
Увійти
Новий клієнт? Розпочни тут

Всього:

0 грн

Optimeal

Вигляд сторінки:
Фільтрувати
Сортування:
Всього 65 результатів

Здоровий підхід до догляду за домашнім улюбленцем починається з їжі. Тварини часом схожі на дітей: можуть тягнути до рота все що побачать, проте режим та контроль харчування важливі і для малюків, і для пухнастиків. Якщо ви вагаєтесь серед кольорових полиць виробників і хочете обрати один бренд, який виробляв би справді корисний раціон – ви звернулись за адресою! Український корм Оптіміл впевнено тримає марку на ринку поруч з іноземними кормами.

Українське виробництво Optimeal для цуценят та дорослих тварин слідує швейцарським нормам якості, адже виробляється за ліцензією та технологією Swiss Pet Nutrition Group GmbH. Найкраще для організму чотирилапих друзів підходять корма категорії суперпреміум та холістик. Оptimeal корм – харчування суперпреміум класу, а отже: білок тваринного походження на першому місці та мінімум зерна, адже тваринам потрібне справжнє м'ясо, а не порожні каші з покращувачами смаку.

Чому котам і собакам до смаку Оптіміл?

Уважні господарі помічають найменші зміни у поведінці свого улюбленця. Особливо, що стосується харчування: чи поїв, скільки поїв, як давно їв. Собак і котів не варто перегодовувати, адже можна купити Optimeal із вказаним на звороті кожного пакету норми для добового харчування.

Ветеринари часто радять Optimeal беззерновий, як якісний український продукт з низьким вмістом порожніх вуглеводів. Це можна помітити з відгуків на нашому сайті. Власники тварин діляться, які смаки більше подобаються їхнім улюбленцям та як почуває себе тварина після зміни корму економ-класу на Optimeal корм, склад якого разюче відрізняється.

Зміни справді помітні: імунний комплекс, який працює на стабільно гарне здоров’я, корисні пребіотики, ягоди та трави і, звісно, м'ясо – разом створюють потужний баланс поживних речовин, які швидко всмоктуються в кров та насичують маленький організм енергією та бажанням радіти вашій усмішці щодня!

Обирати в лінійці є з чого: не варто давати вашому цуценяті Optimeal корм для собак з лососем, якщо він йому не до смаку – завжди можна спробувати індичку чи качку з овочами. А якщо вашому кошеняті не смакує Optimeal корм для котів з куркою – він вподобає ягнятину чи кролика в апетитному білому соусі!